м. Чернігів,
вул. П'ятницька, 69
тел./факс: (0462) 727-135
cnfishpatrol@cndro.gov.ua

Форма контакту


Символіка Держкомрибгоспу

НОВИНИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РИБООХОРОННОГО ПАТРУЛЯ / Відбулася нарада щодо розмежування зон для здійснення промислового та любительського рибальства.

    Відбулася нарада щодо розмежування зон для здійснення промислового та любительського рибальства.
      У Чернігіврибоохороні 11 вересня 2015 року відбулася нарада з представниками громадських організацій рибалок – любителів та підприємців, що здійснюють промисловий вилов водних біоресурсів у водоймах на території Чернігівської області, з питання розмежування зон для здійснення промислового та любительського рибальства.
В обговоренні даного питання приймали участь рибалки – промисловики, представники Державної екологічної інспекції в Чернігівській області, Чернігівської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок, Чернігівського риболовного клубу.
       

     За результатами обговорення були виділені зони для здійснення промислового та любительського рибальства на водоймах Чернігівської області. Інформація буде направлена для узагальнення до Головного управління охорони водних біоресурсів у м.Києві. Після опрацюваннтя та узагальнення, інформація щодо виділених зон для здійснення промислового та любительського рибальства, з картографічним нанесенням ділянок, буде доведена до громадськості.