м. Чернігів,
вул. П'ятницька, 69
тел./факс: (0462) 727-135
cnfishpatrol@cndro.gov.ua

Форма контакту


Символіка Держкомрибгоспу

НОВИНИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РИБООХОРОННОГО ПАТРУЛЯ / Чернігівський рибоохоронний патруль відповідає на питання рибалок щодо дії воєнного стану в області.

 

Президент України підписав Закон «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні». 26 листопада Глава держави підписав Указ «Про введення воєнного стану в Україні» і в той же день Верховна Рада ухвалила Закон про його затвердження.

Документом передбачається, що воєнний стан вводиться у 10 областях, в т.ч. Чернігівській, та внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії.

До Чернігівського рибоохоронного патруля звертаються рибалки – любителі, з проханням пояснити, як їм діяти в прикордонних районах, що межують з  Республікою Білорусь та Російською Федерацією.

На сьогодні, Чернігівський рибоохоронний патруль працює в стандартному режимі. Ніяких обмежень прав і свобод громадян не має.

Прохання до громадян зберігати спокій і не піддаватися паніці. Звертаємось до рибалок любителів: на водоймах поводьте себе етично, як один з одним так і з органами правопорядку, дотримуйтесь правил рибальства,  не створюйте провокацій і не піддавайтесь на будь – які сторонні провокації.

Чернігівський рибоохоронний патруль просить про всі надзвичайні ситуації, що трапляються на водоймах області, повідомляти до правоохоронних органів та на «гарячу лінію» патруля 0991121344 та (0462) 937557 (цілодобово).