м. Чернігів,
вул. П'ятницька, 69
тел./факс: (0462) 727-135
cnfishpatrol@cndro.gov.ua

Форма контакту


Символіка Держкомрибгоспу

НОВИНИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РИБООХОРОННОГО ПАТРУЛЯ / Чернігівський рибоохоронний патруль провів нараду за підсумками роботи у грудні 2018 року.

      В Управління Державного агентства рибного господарства у Чернігівській області 26.12.2018, під головуванням начальника Управління Миколи Каленюка, відбулась робоча нарада за підсумками роботи за грудень 2018 року.

На нараді проаналізували роботу державних інспекторів по кожній рибоохоронній дільниці. За підсумками роботи у грудні  викрито 130 порушень рибоохоронного законодавства, вилучено 126 заборонених знарядь лову та 225 кг риби.

Начальник Чернігівського рибоохоронного патруля зобов’язав інспекторів здійснювати моніторинг зимівлі водних біоресурсів, проводити контроль вмісту розчинного кисню у водоймах.

Звернув увагу на важливості проведення роз’яснювальної роботи з громадськістю, щодо попередження явищ масової загибелі водних біоресурсів.

Наказав, разом з громадськими інспекторами, рибалками любителями, користувачами, що здійснюють рибогосподарську діяльність на території області, провести роботу щодо запобігання явищ задухи на водоймах  шляхом прорубування та облаштування ополонок. Застеріг про дотримання  заходів безпеки на льоду під час проведення відповідних робіт.

Чернігівський рибоохоронний патруль також звертається до громадян, яким небайдуже збереження рибних запасів наших водойм, якщо ви стали свідком імовірного замору риби, просимо невідкладно повідомляти на телефон «гарячої» лінії» Чернігівського рибоохоронного патруля 0991121344 та (0462) 937557 (цілодобово).