м. Чернігів,
вул. П'ятницька, 69
тел./факс: (0462) 727-135
cnfishpatrol@cndro.gov.ua

Форма контакту


Символіка Держкомрибгоспу

НОВИНИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РИБООХОРОННОГО ПАТРУЛЯ / Чернігівський рибоохоронний патруль дякує громадянам за звернення на «гарячу лінію» !

         Чернігівський рибоохоронний патруль дякує громадянам за звернення на «гарячу лінію» щодо виявлених вами порушень правил рибальства!

 Саме завдяки вашій небайдужості нам вдається затримувати порушників на гарячому, вилучати незаконні сіті та інші заборонені знаряддя лову.

Так, протягом 2018 року на телефон «гарячої лінії» Чернігівського рибоохоронного патруля надійшло 68 звернень громадян. За наданням роз’яснень з питань дотримання Правил любительського та спортивного рибальства та інших питань звернулось 34 особи, по 34 повідомленнях державні інспектори здійснили рейдові виїзди на водойми для фіксування можливих правопорушень. В ході проведених перевірок інформації, викладеної у повідомленнях, не підтвердились 16 випадків, по 18 повідомленнях було зафіксовано факти порушення, з них: 2 - по ч.3 ст.85 КУпАП, 16 - по ч.4 ст.85 КУпАП. У правопорушників вилучено 29 одиниць заборонених знарядь лову та 20,7 кг. незаконно добутої риби. Нараховано збитків завданих рибному господарству на 5103 грн.

Реєстрація звернень громадян на «гарячу» лінію має свою, встановлену законодавством, процедуру. Відповідно до ст.5 Закону України «Про звернення громадян» у зверненні має бути обов΄язково зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання тощо. Відповідно, якщо ви не хочете назвати таку інформацію – ми не маємо змоги зафіксувати ваше звернення.

Знайте, щоб перевірити Ваше повідомлення виїжджає рейдова група, яка складається не менше чим з трьох  осіб. Для того щоб, раціонально витрачати людські та матеріальні ресурси, черговий обов’язково запитає зворотній номер телефону на який можуть зателефонувати інспектори щоб скоординувати свої дії. Без зворотного зв’язку інспектори також не будуть реагувати на повідомлення.  Просимо поставитися до цього з розумінням. Адже надходять дзвінки і від самих правопорушників для того щоб відволікти увагу інспекторів від місця скоєння правопорушень.

Нагадуємо, що «гаряча лінія» Чернігівського рибоохоронного патруля: 0991121344 та (0462) 937557 працює цілодобово 7 днів на тиждень.

Оперативно повідомляйте на «гарячу лінію» про порушення рибоохоронного законодавства, таким чином ви допоможете зберегти водні біоресурси та покарати порушників правил рибальства.