м. Чернігів,
вул. П'ятницька, 69
тел./факс: (0462) 727-135
cnfishpatrol@cndro.gov.ua

Форма контакту


Символіка Держкомрибгоспу

НОВИНИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РИБООХОРОННОГО ПАТРУЛЯ / Чернігівський рибоохоронний патруль на нараді підвів підсумки роботи за січень 2019 року.

      В Управління Державного агентства рибного господарства у Чернігівській області 28.01.2019, під головуванням начальника Управління Миколи Каленюка, відбулась робоча нарада за підсумками роботи у січні 2019 року.

 На нараді проаналізували роботу державних інспекторів по кожній рибоохоронній дільниці. За підсумками роботи у січні  викрито 134 порушень рибоохоронного законодавства, вилучено 87 одиниць заборонених знарядь лову та 114,2 кг риби.

Заступник начальника відділу охорони водних біоресурсів Ігор Токарський нагадав інспекторам про необхідність здійснення щоденного моніторингу зимівлі водних біоресурсів, оскільки погодні умови сприяють виникненню явищ задухи риби на водоймах. При виявленні ознак задухи риби, інспекторів зобов’язано організувати громадських інспекторів і небайдужих представників територіальних громад та прорубати і облаштувати достатню, для виживання водних біоресурсів, кількість лунок на водоймах. Також наголосив, на дотриманні безпеки поводження на льоду під час проведення відповідних робіт та здійсненні рибоохоронних рейдів.

Начальник Управління Микола Каленюк нагадав інспекторам, що на початку березня буде розроблятись проект наказу «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов  водних біоресурсів у  рибогосподарських   водних  об’єктах (їх частинах) підконтрольних управлінню в 2019 році». В наказі будуть визначені місця, відкриті для любительського рибальства в період весняно-літньої заборони однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега. З метою врахування думки рибалок - любителів, зобов’язав інспекторів, в межах зон контролю,  провести  зустрічі з місцевими рибалками, обговорити та визначити ділянки дозволені для любительського лову за межами нерестовищ.

Свої пропозиції щодо місць, відкритих, для любительського рибальства в період весняно-літньої заборони однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега, за межами нерестовищ, рибалки любителі можуть надавати за телефоном (0462) в межах області (022) 676-038.

Чернігівський рибоохоронний патруль також звертається до громадян, якщо ви стали свідком імовірної задухи риби, фактів браконьєрського вилову або незаконного продажу риби, просимо невідкладно повідомляти на телефон «гарячої» лінії» Чернігівського рибоохоронного патруля 0991121344 та (0462) 937557 (цілодобово).