м. Чернігів,
вул. П'ятницька, 69
тел./факс: (0462) 727-135
cnfishpatrol@cndro.gov.ua

Форма контакту


Символіка Держкомрибгоспу

Рибоохорона робота / Чернігівський рибоохоронний патруль продовжує роботу по боротьбі з явищами задухи на водоймах област

     Державні інспектори, спеціалісти відділу іхтіології та регулювання рибальства  Чернігівського рибоохоронного патруля, на чолі з начальником Управління Миколою Каленюком, провели обстеження чергового водного об’єкту області на наявність ознак задухи риби.

На озері біля с.Шестовиця Чернігівського району за допомогою оксиметру виміряли температуру води та вміст кисню. Незважаючи на те, що показники були в межах норми (t+2оС,  вміст кисню 6,7 мг/л), було прийнято рішення, в профілактичних цілях, прорубати та облаштувати ополонки, адже зима ще в самому розпалі. Загалом, на озері було прорубано та облаштовано, за допомогою гілля та очерету, 30 ополонок.

За роботою Чернігівського рибоохоронного патруля  спостерігали журналісти каналу UA: ЧЕРНІГІВ https://www.youtube.com/watch?v=qMwvZhwLLdY.

Довідкового: з початком зимового періоду Чернігівський рибоохоронний патруль проводить моніторинг умов зимівлі риби, всього обстежено 50 озер області.

Чернігівський рибоохоронний патруль закликає всіх небайдужих громадян, громадські організації, очільників територіальних громад організувати та провести заходи по збереженню рибних запасів на водоймах Чернігівщини.

При виявленні задухи риби, якщо не в змозі самостійно впоратись з даними явищами, телефонуйте на «гарячу лінію» патруля 0991121344 та (0462) 937557 (цілодобово).